fbpx

Bublogta ile

bilgilerinin düşüncelerinin deneyimlerinin

okuyuculara ulaşmasını sağla.

Varlik 49

"Kelimelerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsınız."

-Konfüçyüs

Bublogta nedir?

Bublogta, dijital okuma ve yazma kültürünü edindirmeyi amaçlayan, yazar ve okurlar arasında köprü görevi gören bir içerik platformudur.

Geniş okuyucu ve yazar kitlesi, gelişmiş kullanıcı etkileşimi ve her alanda konuya hitap edebilen Bublogta’da içeriklerinin hayat bulmasını sağlayabilirsin!

ÜRET!

Sadece senin kelimelerin ve cümlelerin. Dilediğin gibi hiçbir sınıra bağlı kalmadan içerik üret ve paylaş.

KİŞİSELLEŞTİR!

Bublogta üzerinden ilgi duyduğun yazarları ve konuları takip edebilirsin. Böylece kendi içerik akışını yaratabilir ve vaktini boşa harcamazsın.

ETKİLEŞİME GİR!

Okuyucular içeriklerine yorum yapabilir ve profilindeki iletişim adreslerin ile seninle bağlantı kurabilirler.

PORTFOLYONU OLUŞTUR

İçeriklerin ile bilgi hazineni profilinde sergile. Öz geçmişine ekleyebileceğin ve herkesin anında ulaşabileceği portfolyonla rakiplerine fark at.

ve çok daha fazlası seni bekliyor.

Fav'la!

Beğendiğin ve dikkatini çeken içerikleri daha sonra okumak için favorilerine ekleyebilirsin.

Okuyuculara Kolayca Ulaş

İçeriğin Bublogta anasayfasında ve ilgili kategoride yayımlanacak. Ayrıca editör tarafından seçilen içerikler Bublogta sosyal medya hesaplarında kendine yer buluyor.

Editör Desteği

Artık yazım yanlışlarından korkmana gerek yok! Editörümüz senin için içeriğini baştan aşağı kontrol edecek!

Haftalık Bülten

Takip ettiğin yazarın ve ilgi alanlarındaki içeriklerin bildirimlerini haftalık olarak mail alabilirsin.

Fikir Bizden

Profil sekmenin altına senin için bir içerik fikir üreticisi yerleştirdik. Onlarca fikir arasından mutlaka bir tanesini seveceksin.

Eleştir

İstediğin içerik hakkında eleştiride bulun.

Oku, öğren, geliştir.

Bublogta’da herhangi bir konuda düşüncelerini yayınlayarak binlerce okuyucuyla bağlantı kurabilirsin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Hayır, tamamen ücretsiz.

İçeriklerini paylaşmak için bir hesap oluşturman yeterli. Kendin için profilini özelleştirebilir, profilinde bulunan “içerik oluştur” butonuyla içeriğini yayımlayabilirsin. İçeriğin ufak bir inceleme sonrasında bazı küçük standartları karşılıyorsa paylaşılacaktır.

Bu tamamen sana kalmış. Bublogta’da şimdiye kadar astronomiden deneme yazılarına, şiirlerden dizi/film incelemelerine, oyun incelemelerinden bilimsel makalelere kadar 20’den fazla türde içerik paylaşıldı. 

İçeriğin editör tarafından onaylandıktan sonra bublogta.com’a ek olarak Twitter ve Pinterest hesaplarımızda paylaşılıyor. Sonrasında Instagram’da paylaşılmak üzere inceleniyor. Eğer şartlara uygunluk sağlanılıyorsa Instagram hesabımız üzerinden paylaşım yapılıyor.

Basitçe söylecek olursak interneti olan herkes içeriklerini okuyabilir. İlk olarak Bublogta’nın okuyucu kitlesine sunulan içerikler sonrasında içeriğin konusuna göre bilgi almak isteyen herkesin ulaşabileceği bir hâle geliyor.

Senin, tüm yazarlarımızın ve okurlarımızın platformumuzdan daha fazla keyif alabilmesi için Bublogta olarak kaynaklarımızı genişletmeye ve kendimizi geliştirmeye çabalamaya devam edeceğiz. Okumaya, araştırmaya ve yazmaya olan ilginin hep seninle kalması dileğiyle… Hoş geldin 🙂

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsin.